ÚVOD                 NAŠE SLUŽBY                 NÁŠ TÝM                 NEZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA                 KALENDÁŘ AKCÍ                 KONTAKT

head-tym
Eva (2)

PhDr. Eva Blažková
eva.blazkova@upol.cz
tel.: +420 585 631 157
vedoucí

Vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Palackého, absolvovala řadu odborných kurzů. Od maturity se pohybuje ve školství, nejprve pracovala na střední škole, od roku 2010 působí na Univerzitě Palackého.
V každé pracovní pozici se setkávala s organizováním akcí. Ať už s komplexní organizací vzdělávacích kurzů v rámci celorepublikového projektu UNIV2 nebo jen s technickým a organizačním zajištěním výuky. Na oddělení komunikace koordinovala přednášky a výjezdy na školy, podílela se na PR kampaních, organizovala tiskové konference a slavnostní akty univerzity, pořádala eventy nejen v rámci programu Absolvent. Má praktické zkušenosti s realizací celouniverzitního programu.
Mluví rusky.

Jitus

Jitka Hýbnerová
jitka.hybnerova@upol.cz
tel.: +420 585 631 125
samostatná referentka

Na Univerzitě Palackého pracovala jako asistentka rektora pro zahraniční styky, od roku 1997 působí na Konferenčním servisu.
Má bohaté zkušenosti s organizováním kongresů, konferencí a seminářů také s mezinárodním rozsahem. Díky dlouhodobé angažovanosti, vstřícnému přístupu a dokonalému přehledu je jako jediná již 16 let garantem vybraných konferencí Lékařské fakulty UP.
Mluví anglicky.

Barus

Mgr. Barbora Boráková
barbora.borakova@upol.cz
tel.: +420 585 631 053
samostatná referentka

Absolventka bakalářského studia Managementu cestovního ruchu na Univerzitě Hradec Králové a bakalářského a magisterského studia Anglické a španělské filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Díky pozici administrátorky projektů ESF na Katedře anglistiky a amerikanistiky UP měla možnost podílet se na organizaci přednášek zahraničních hostů a především několika mezinárodních konferencí pořádaných v Olomouci.
Mluví anglicky a španělsky, učí se francouzsky.